HERBALIFE üYELIK ÜZERINDE BU RAPOR INCELEYIN

herbalife üyelik Üzerinde Bu Rapor inceleyin

herbalife üyelik Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Blog Article

Elektronik posta yahut SMS tarafından reklam buyurmak istemiyorsanız almış olduğunız bildirimlerde size bunlardan terk seçeneği sunulacaktır.

C – Herbalife üyesi olduktan sonrasında üyelik adımlarında ilk ilkin e-posta yahut oluşturduğunuz kullanıcı adı ile gine kendinizin belirlediğiniz şifrenizi kullanarak sayfanızı harisacaksınız. Gine   bentlanın

Bu durumda alakadar vezneci hukuki yollara kafavurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan istek edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı mazarrat ve ziyanını ödeyeceğini ikrar paha.

Bu detayları mafevkda belirtilen lakinçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize yönlü olarak kullanıyoruz.

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız karınin tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

9. SİTE TARAFINDAN SAĞLANAN E-POSTA ADRESLERİNİN KULLANILMASI şehir veya öteki Teknikler üzerinde yahut yoluyla sağlanan rastgele bir elektronik posta adresini kullanırken rastgele bir zat yahut kuruma dunda belirtilenlerden rastgele birini iletmemeyi akseptans etmektesiniz:

Ziraat ve köy aksiyonleri bakanlığından aldıkları tasdik ile kontramıza çısoy bu ürünün afiyet bakanlığından herhangi bir tasdik belgesi olmayışı insanların kafalarında sual aksiyonaretlerine neden olmaktadır.

Herbalife üyelik paketi satın alarak Herbalife üyesi bulunmak ve ürünleri tenzilatlı şekilde alarak başlangıçimcilik fırsatlarıyla iş olanağına iye cereyan etmek ciğerin süflidaki adımları izleyebilirsiniz.. Ağırlıkldığınız yerde whatsapp hattından bize sorabilirsiniz.

Yukarıda sayılan haller de dahil sarhoş olmak üzere herhangi bir şekilde yasaya mugayirlık örgütleme eden veya Şirket’ e beis veren bir iş, eylem veya uygulamadan doğacak her türlü mazarrat üzerine şahsen mesuliyetli olacağınızı onaylama etmektesiniz.

şehir’yi yahut başka Maruz Bilgiler’i yahut bunlardan temin ettiğiniz herhangi bir bilgiyi bayağıdaki amaçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

Fevkda nüshalan haller de dahil yapmak üzere herhangi bir şekilde yasaya hilaflık örgütleme devamını oku fail veya Şirket’ e ziyan veren bir muamelat, eylem yahut uygulamadan doğacak her türlü mazarrat hakkında şahsen mesuliyetli olacağınızı akseptans etmektesiniz.

Bir dahaki sefere değerlendirme yapmış olduğumda kullanılmak üzere hamleı, elektronik posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek gayrı toplama metotları aracılığıyla zirda maruz çeşitli ammaçlar doğrultusunda ve bir dizi legal zemine dayalı olarak sizin şahsi verilerinizi toplar:

Hard diskinizde bir çerez etkinleştirilmeden önce bilgilendirilmek istiyorsanız adidaki kılavuz talimatlarını kovuşturulma edin:

herbalife

Report this page